dutyfree cigarettes
Stadnina Koni "Szarża"
Szukaj
Tematy
  Załóż konto użytkownika Strona główna  ·  Tematy  ·  Pobieranie Plików  ·  Twoje konto  ·  Napisz Artykuł  ·  Top 10  
Zawartość Strony
· Ośrodek Szarża
· Pensjonat
· Nauka
· Sport
· Sekcja Sportowa
· Sponsoring
· Rajdy
· Cennik
· Dojazd
· 8 Pułk Ułanów
· Hipoterapia
· Nasze konie
· Stanówka klaczy
· Trochę o nas samych
· Kontakt
· Opłaty i licencje
· Konie z Hiszpanii

Menu
· Strona główna
· Ankiety
· Archiwum artykułów
· Download
· Linki
· Mail do zarządu
· Napisz artykuł
· Statystyki odwiedzin
· Szukaj na stronie
· Tematy
· Top 10
· Zarekomenduj nas
· Zawartość

Użytkownicy
Aktualnie jest 22 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

komunikaty: Składki członkowskie 2016
Uwaga!
Bardzo proszę wszystkich członków stowarzyszenia Klub Jeździecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego o wpłatę rocznych składek członkowskich na konto Klubu. Fundusz ze składek jest niezbędny na opłacenie opłat rejestracyjnych Klubu w PZJ oraz w MZJ a także na pokrycie kosztów działalności statutowej.
Kwota rocznej składki wynosi 250 zł, prosimy o wpłaty na konto:
Bardzo proszę wszystkich członków stowarzyszenia Klub Jeździecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego o wpłatę rocznych składek członkowskich na konto Klubu. Fundusz ze składek jest niezbędny na opłacenie opłat rejestracyjnych Klubu w PZJ oraz w MZJ a także na pokrycie kosztów działalności statutowej.

Klub Jeździecki SZARŻA  Bolęcin, ul. Wczasowa 16
Konto: ING Bank Śląski: 94105013021000002267585046

W ramach składki członkowskiej opłacone będzie indywidualne ubezpieczenie NNW zawodnika za pośrednictwem Polskiego Związku Jeździeckiego
Wysłany przez sepet dnia 11-01-2016 o godz. 14:27:18 (336 odsłon)
(Czytaj więcej... | Wynik: 0)komunikaty: Sytuacja w KJ Szarża - ciąg dalszy
Informuję, że w związku z karygodnym i bezprawnym zachowaniem p. Waldemara Dziadowiec i podległych mu pracowników, polegającym na dewastacji mienia i zawłaszczania placu treningowego - w dniu dzisiejszym odciąłem do stajni zarzadzanej przez SS Husaria dostawę wody. Umowa na dostawę mediów była skutecznie wypowiedziana p. Dziadowiec na dzień 17 września 2014, a a po tym terminie otrzymał jeszcze kilkakrotne powiadomienia na piśmie. O fakcie odcięcia do stajni dopływu wody zostala powiadomiona powiatowa Inspekcja Weterynaryjna w Chrzanowie. Konie mają dostęp do wody w pobliskim akwenie znajdującym się na terenie ośrodka.
Pogróżki współwłaściciela terenu, P. Waldemara Dziadowiec na temat "zamykania stadniny" itd. nie mają żadnego umocowania prawnego a próba jakiejkolwiek ingerencji w bezproblemowe działanie naszego Klubu może stać się przedmiotem interwencji Policji oraz wymiaru sprawiedliwosci. 
Wysłany przez sepet dnia 16-10-2014 o godz. 15:35:10 (786 odsłon)
(Czytaj więcej... | Wynik: 0)komunikaty: Oświadczenie
Informuję, że w związku z brakiem ważnej umowy na dostawę mediów oraz nie wywiązaniem się przez p. Waldemara Dziadowiec z obowiązków finansowych i formalnych w dniu dzisiejszym media w stajni i innych obiektach zostały odcięte. Wyłączną winę za zaistniałą sytuację ponosi Waldemar Dziadowiec, jego zaniedbanie i niekompetencja.
Ponadto dewastacja ogrodzenia ujeżdżalni i samowolne, nieuzgodnione prace "remontowe" spowodowały konieczność odwołania zabawy Hubertusowej, za co wszystkich uczestników przepraszamy.
Wysłany przez sepet dnia 11-10-2014 o godz. 17:54:47 (422 odsłon)
(komentarze? | Wynik: 0)komunikaty: Oświadczenie
W związku z pojawieniem się na portalu społecznościowym Facebook nieprawdziwych informacji dotyczących współpracy p. Waldemara Dziadowiec oraz kierowanych przez niego podmiotów (Fundacja "Wesoły Smoczek", FHU Dragon, S.S.  "Husaria" niniejszym oświadczam, że Pan Waldemar Dziadowiec nigdy nie był, nie jest ani też nie będzie strategicznym sponsorem naszego Klubu. W dniu 1.05.2013 p. Waldemar Dziadowiec faktycznie przekazał kwotę 500 zł, które uzupełniło wpłatę głównego sponsora Michała i jego startów -  firma KZA S.A. z Krakowa. Ani nigdy przedtem, ani też nigdy później Waldemar Dziadowiec nie przekazał ani grosza na rzecz startów Michała Hyckiego, za to czyniły to inne firmy, m.innymi firma ARTMLECZ S.J. z Chrzanowa oraz osoby prywatne. Generalnie w roku 2013 cykl startów międzynarodowych Michała Hyckiego sponsorowały zupełnie inne podmity i osoby, a część kosztów zwracał Polski Związek Jeździecki w związku z członkowstwem Michała w Kadrze Narodowej Juniorów WKKW.
Oświadczam z całą stanowczością, że Klub Jeździecki SZARŻA w żadnym stopniu nie jest powiązany z osobą p. Waldemara Dziadowiec, ani też nie posiada z nim żadnych relacji sponsorskich.
Wysłany przez sepet dnia 23-09-2014 o godz. 15:15:26 (643 odsłon)
(Czytaj więcej... | 1904 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)komunikaty: Przyjęcie rezygnacji Hanny Lipnickiej przez Zarząd
Zarząd KJ Szarża na posiedzeniu w dniu 3 lipca 2014 podjął jednogłośnie uchwałę o przyjęciu rezygnacji z funkcji WIceprezesa Zarzadu oraz udziału w Zarządzie KJ Szarża kol. Hanny Lipnickiej, która zwróciła się z tą prośbą na piśmie które wpłynęło w dniu 16.06.2014. Do czasu wyłonienia nowej kandydatury tymczasowo funkcja wiceprezesa Zarządu nie będzie obsadzona (vacat).
KOleżance Hannie Lipnickiej serdecznie dziękujemy za dotychczasową pracę na rzecz klubu i społeczne działanie w Zarządzie naszego Stowarzyszenia.
Wysłany przez sepet dnia 07-07-2014 o godz. 11:24:50 (328 odsłon)
(Czytaj więcej... | Wynik: 0)komunikaty: HIPOTERAPIA - Uwaga Rodzice !!!
Informujemy, że zajęcia z zakresu hipoterapii, oferowane na terenie należącym do KJ Szarża w Bolęcinie, przy ul. Wczasowej 16, firmowane przez Firmę DRAGON, Fundację "Wesoły Smoczek" i inne podmioty nie związane z KJ Szarża, prowadzone są przez osoby bez kwalifikacji i wymaganych uprawnień oraz bez wiedzy i zgody Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego.

Wysłany przez sepet dnia 20-06-2014 o godz. 12:07:00 (398 odsłon)
(Czytaj więcej... | 973 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)komunikaty: Treningi i jazdy w ośrodku KJ Szarża Bolęcin
Kursy i szkolenia Informuję, że w związku z posiadanym przez Klub Jeździecki SZARŻA certyfikatem PZJ i obowiązującym regulaminem, na terenie ośrodka zajęcia jeździeckie i treningi sportowe mają prawo prowadzić wyłącznie osoby posiadające uprawnienia szkoleniowe PZJ i licencję. 
Pełny tekst regulaminu certyfikacji ośrodków jeździeckich dostępny jest na stronie  Polskiego Związku Jeździeckiego. 
Wysłany przez sepet dnia 17-06-2014 o godz. 16:35:39 (389 odsłon)
(Czytaj więcej... | 645 bajtów więcej | Wynik: 0)komunikaty: OŚWIADCZENIE
Niniejszym oświadczam, że Klub Jeździecki SZARZA nie ma nic wspólnego z Firmą DRAGON, której informacje znalazły się na skutek nieporozumienia i błedu pod dotychczasowym adresem strony KJ Szarża, tj. www.bolecin.pl

Podobnie na terenie Ośrodka Jeździeckiego SZARŻA działalność związaną z jeździectwem i końmi prowadzi wyłączenie Klub Jeździecki SZARŻA oraz PW OKSZA Anna Rey

Informacje sprzeczne z w/w oświadczeniem są nieprawdziwe i wprowadzają w błąd.

Prezes KJ Szarża
Mikołaj Rey
Wysłany przez sepet dnia 13-05-2014 o godz. 11:01:31 (479 odsłon)
(Czytaj więcej... | Wynik: 0)komunikaty: Rejestracja zawodników
Informuję, że rozpoczynamy rejestrację zawodników i koni na sezon 2014. W związku z tym prosimy o wnoszenie opłat za roczną składkę członkowską w KJ Szarża (250 zł) przelewem na konto Klubu względnie gotówką w kasie klubu. W ramach składki opłacone będzie ubezpieczenie NNW. 
Opłaty rejestracyjne koni i zawodników pobierane będą po publikacji cenników na rok bieżący.
Prosimy o jak najszybsze uregulowanie składek, co umożliwi wniesienie opłat rocznych Klubu do PZJ
Wysłany przez sepet dnia 20-01-2014 o godz. 10:45:25 (619 odsłon)
(Czytaj więcej... | Wynik: 0)komunikaty: Zmiany w cenniku i ofercie KJ Szarża i PW Oksza
Z dniem 10 sierpnia 2013 wchodzą w życie nowe zasady opłat za usługi jeździeckie związane z działalnością KJ Szarża oraz PW OKSZA. Generalnie, oferta pozostaje na zbliżonym poziomie cenowym przy większym zróżnicowaniu rodzajów świadczonych usług i prowadzonych zajęć. Z nowym cennikiem można zapoznać się TUTAJ
Wysłany przez sepet dnia 09-08-2013 o godz. 22:06:59 (675 odsłon)
(Czytaj więcej... | Wynik: 0)Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Ankieta
Mój ulubiony koń w KJ Szarża

El Djazair
Platyna
Wektor
Undis
Hiram
Ems
Fanfara
Unisono
Kesr
MG Polaco
Peregrin
UmbertoWyniki
Ankiety

Głosów: 174
Komentarzy: 0

Polecamy


BMS Creative producent oprogramowania dla przedsiębiorstw i do obsługi zawodów jeździeckich

Dla jeżdżących w klubie Szarża Bolęcin dostawa gratis do Bolęcina

PRZYCZEPY DO PRZEWOZU KONI: sprzedaż - serwis - naprawy. Zapraszamy


 
Maria i Mikołaj Rey
Stadnina Koni "Szarża" ul. Wczasowa 16; 32-540 Bolęcin
tel. 0-32 6137637; fax 0-32 6137687; tel.kom. 0-501 358083
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.