dutyfree cigarettes
Stadnina Koni "Szarża" - Content
Szukaj
Tematy
  Załóż konto użytkownika Strona główna  ·  Tematy  ·  Pobieranie Plików  ·  Twoje konto  ·  Napisz Artykuł  ·  Top 10  
Zawartość Strony
· Ośrodek Szarża
· Pensjonat
· Nauka
· Sport
· Sekcja Sportowa
· Sponsoring
· Rajdy
· Cennik
· Dojazd
· 8 Pułk Ułanów
· Hipoterapia
· Nasze konie
· Stanówka klaczy
· Trochę o nas samych
· Kontakt
· Opłaty i licencje
· Konie z Hiszpanii

Menu
· Strona główna
· Ankiety
· Archiwum artykułów
· Download
· Linki
· Mail do zarządu
· Napisz artykuł
· Statystyki odwiedzin
· Szukaj na stronie
· Tematy
· Top 10
· Zarekomenduj nas
· Zawartość

Użytkownicy
Aktualnie jest 19 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Konie z Hiszpanii
Import koni ras P.R.E i LusitanoNa terenie Klubu Jeździeckiego SZARŻA ma swoją siedzibę przedstawicielstwo hodowli koni  czystej rasy hiszpańskiej (P.R.E) - Yeguada del Polaco.
Firma ta zajmuje się hodowlą, a także importem do Polski wprost od hodowców hiszpańskich (przede wszystkim z regionu Castillia y Leon) koni hodowlanych i użytkowych rasy PRE oraz rasy Lusitano (P.S.L.)
Konie iberyjskie należą do najstarszej w Europie grupy ras koni szlachetnych, mają wspaniałe predyspozycje do wszechstronnego użytkowania, zarówno w ujeżdżeniu i pokazach wyższej szkoły jazdy, jak i w rekreacji, rajdach, a także małym sporcie w dyscyplinach skoków, WKKW.


Ich ogromną zaletą, prócz urody i efektownego ruchu, jest doskonały charakter i bardzo zrównoważony temperament, co pozwala użytkować te konie dzieciom, osobom starszym i pragnącym pozbyć się nabytych w innych okolicznościach urazów psychicznych związanych z jazdą konną :) 

Konie sprowadzane są bezpośrednio z Hiszpanii na zlecenie klienta, a także istnieje możliwość wyboru koni oferowanych do sprzedaży znajdujących się aktualnie w stajniach w Bolęcinie.
Zapraszamy na stronę internetową YEGUADA DEL POLACO w języku polskim aby dowiedzieć się więcej.

Prócz importu koni oferujemy także stanówkę ogierami rasy P.R.E. posiadającym licencję hiszpańskiego związku hodowców koni czystej rasy (A.N.C.C.E.) -  MG Polaco (więcej szczegółów w dziale Stanówka klaczy

MG Polaco - czołowy ogier Yeguada del OKSZA, pierwszy koń iberyjski rasy PRE sporowadzony do Polski przez naszą stajnię, wspólnie z jego ówczesnym właścicielem - p. Michałem Ferensem. Polaco jest żywą wizytówką tej rasy koni w Polsce, użytkowany wszechstronnie udawadnia przydatność tej niezwykłej rasy do zastosowań nie tylko w pokazach i corridzie, ale w nowoczesnym sporcie jeździeckim a także rekreacji i użytkowaniu rodzinnym.
Obecnie właścicielem konia jest Mikołaj i Maria Rey, YEGUADA DEL OKSZA
Ma już w Polsce liczne potomstwo, cechujące się doskonałym charakterem, urodziwością oraz hiszpańskim temperamentem. Konie PRE bardzo dobrze łączą się z końmi rasy czystej krwi arabskiej, z końmi pełnej krwi angielskiej a także z końmi półkrwi - angloarabami.
Ogier MG Polaco na czworobokuOgier MG Polaco pod Anną Rey na trasie próby terenowej WKKW

_______________________________________________________________________________
Farolero XLVI -  gniady ogier rasy PRE ur 2005, uznany reproduktor kategorii B. Koń uczestniczył z powodzeniem w wielu konkursach morfologicznych w Hiszpanii, zwycięzca konkursów w Zamora i Sevilla. Pochodzi z jednej z najlepszej stadnin koni PRE w Castillii y Leon - położonej nad rzeką Duero Yeguada Javier Hernandez Francisco. Koń ma 168 cm wzrostu, ma doskonały ruch i przepiękną budowę. Niezwykle spokojny, przyjazny i zrównoważony charakter, ognisty hiszpański temperament.
Koń w stałym treningu WKKW, brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - OOM w WKKW 2011.

Szczegóły dotyczące  warunków zakupu i  ceny - telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Na zdjęciach powyżej - Farolero XLVI w macierzystej stadninie na dzień przed podróżą do Polski.
KOŃ PRZEBYWA W STAJNI W REJONIE WARSZAWY - kontakt:
+34658336584 (Michał Ferens) - w języku polskim i hiszpańskim.

Szczegółowych informacji można zasięgnąć kontaktując się mailowo (dział KONTAKT) względnie telefonicznie na numer +48 501 358083  (Mikołaj Rey)
_______________________________________________________________________________________ Hodowla i import koni hiszpańskich czystej krwi - YEGUADA DEL POLACO
Prawa autorskie © Stadnina Koni "Szarża" Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opublikowane: 2009-09-09 (34181 odsłon)

[ Wróć ]
Content ©

 
Maria i Mikołaj Rey
Stadnina Koni "Szarża" ul. Wczasowa 16; 32-540 Bolęcin
tel. 0-32 6137637; fax 0-32 6137687; tel.kom. 0-501 358083
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.