dutyfree cigarettes
Stadnina Koni "Szarża"
Szukaj
Tematy
  Załóż konto użytkownika Strona główna  ·  Tematy  ·  Pobieranie Plików  ·  Twoje konto  ·  Napisz Artykuł  ·  Top 10  
Zawartość Strony
· Ośrodek Szarża
· Pensjonat
· Nauka
· Sport
· Sekcja Sportowa
· Sponsoring
· Rajdy
· Cennik
· Dojazd
· 8 Pułk Ułanów
· Hipoterapia
· Nasze konie
· Stanówka klaczy
· Trochę o nas samych
· Wakacje w siodle 2014
· Kontakt
· Opłaty i licencje
· Konie z Hiszpanii

Menu
· Strona główna
· Ankiety
· Archiwum artykułów
· Download
· Linki
· Mail do zarządu
· Napisz artykuł
· Statystyki odwiedzin
· Szukaj na stronie
· Tematy
· Top 10
· Zarekomenduj nas
· Zawartość

Użytkownicy
Aktualnie jest 37 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Witamy na stronie internetowej Klubu Jeździeckiego SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego

Ośrodek posiada Certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego i ma prawo organizować egzaminy na
Odznaki Jeździeckie PZJ


  Nasza strona na portalu FACEBOOK:
http://www.facebook.com/KJSzarza
  Do kontaktu prosimy używać adresu szarza.bolecin(at)gmail.com

Wakacje w KJ Szarża Bolecin 2014 - zapraszamy do zapisów

Ogier czystej rasy hiszpańskiej FAROLERO XLVI na sprzedaż !!! Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznie. Ogier do obejrzenia w naszej stajni.


Hubertus Klubowy
Rekreacja i turystyka konna UWAGA ! W dniu 11 października 2014 w naszym Klubie odbędzię się tradycyjny HUBERTUS. W programie przewidujemy liczne konkursy i imprezy towarzyszące. Zapraszamy wszystkich klubowiczów, jeżdżących w naszej stajni regularnie i okazjonalnie, z Rodzicami i z Przyjaciółmi. Przewidujemy liczne atrakcje dla wszystkich przybyłych.
Wysłany przez sepet dnia 29-09-2014 o godz. 22:38:17 (12 odsłon)
(Czytaj więcej... | 893 bajtów więcej | Wynik: 0)komunikaty: Oświadczenie
W związku z pojawieniem się na portalu społecznościowym Facebook nieprawdziwych informacji dotyczących współpracy p. Waldemara Dziadowiec oraz kierowanych przez niego podmiotów (Fundacja "Wesoły Smoczek", FHU Dragon, S.S.  "Husaria" niniejszym oświadczam, że Pan Waldemar Dziadowiec nigdy nie był, nie jest ani też nie będzie strategicznym sponsorem naszego Klubu. W dniu 1.05.2013 p. Waldemar Dziadowiec faktycznie przekazał kwotę 500 zł, które uzupełniło wpłatę głównego sponsora Michała i jego startów -  firma KZA S.A. z Krakowa. Ani nigdy przedtem, ani też nigdy później Waldemar Dziadowiec nie przekazał ani grosza na rzecz startów Michała Hyckiego, za to czyniły to inne firmy, m.innymi firma ARTMLECZ S.J. z Chrzanowa oraz osoby prywatne. Generalnie w roku 2013 cykl startów międzynarodowych Michała Hyckiego sponsorowały zupełnie inne podmity i osoby, a część kosztów zwracał Polski Związek Jeździecki w związku z członkowstwem Michała w Kadrze Narodowej Juniorów WKKW.
Oświadczam z całą stanowczością, że Klub Jeździecki SZARŻA w żadnym stopniu nie jest powiązany z osobą p. Waldemara Dziadowiec, ani też nie posiada z nim żadnych relacji sponsorskich.
Wysłany przez sepet dnia 23-09-2014 o godz. 15:15:26 (22 odsłon)
(Czytaj więcej... | 1904 bajtów więcej | komentarze? | komunikaty | Wynik: 0)Egzamin na brązową i srebrną odznakę jeździecką
Odznaki Jeździeckie PZJ Uwaga! W dniu 28 sierpnia 2014, o godzinie 10:00 odbędzie się na terenie KJ Szarża Bolęcin egzamin na brązową i srebrną odznakę jeździecką PZJ. Uprzejmie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną z podaniem WSZYSTKICH wymaganych danych, a także wypełnienie formularzy zgody na przetwarzanie danych osobowych dla PZJ. Osobom niepełnoletnim formularz podpisują rodzice !!! Dokument należy przynieść ze sobą na egzamin, podobnie jak protokół egzaminu w pierwszym terminie - dotyczy osób zdających egzamin poprawkowy.
Wysłany przez sepet dnia 20-08-2014 o godz. 09:56:41 (74 odsłon)
(Czytaj więcej... | 1937 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)I Zwiad Konny
Rekreacja i turystyka konna W dniu 26 lipca rozegrano w Klubie Jeździecki SZARŻA w Bolęcinie kawaleryjskie zawody konne pod nazwą 1 Zwiad Konny „Wilczy Trop”. Była to pierwsza duża impreza zorganizowana przez Szwadron III Pułku 4 Ułanów Zaniemeńskich, który od początku tego roku rozpoczął działalność przy KJ Szarża w Bolęcinie. Uczestnicy przyjechali z Opola, Wrocławia, Blachowni, Raciborza i Krakowa, gdzie działają grupy rekonstrukcyjne kultywujące tradycję Pułku 4 Ułanów Zaniemeńskich. Główną inicjatywę organizacyjną podjęli koledzy Filip Kamizela (dowódca III Szwadronu) oraz Michał Hycki.
Wysłany przez sepet dnia 29-07-2014 o godz. 00:35:41 (78 odsłon)
(Czytaj więcej... | 3389 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)Odznaki Jeździeckie do odebrania
Odznaki Jeździeckie PZJ Klub Jeździecki SZARŻA uprzejmie informuje, że w siedzibie Klubu w Bolęcinie przy ul. Wczasowej 16 są do odebrania wszystkie odznaki jeździeckie z dotychczasowych egzaminów (z wyjątkiem przeprowadzonego w dniu wczorajszym :) ). Bardzo proszę zainteresowane osoby o kontakt i odbiór odznak i legitymacji.
Wysłany przez sepet dnia 07-07-2014 o godz. 11:32:25 (66 odsłon)
(Czytaj więcej... | 591 bajtów więcej | Wynik: 0)komunikaty: Przyjęcie rezygnacji Hanny Lipnickiej przez Zarząd
Zarząd KJ Szarża na posiedzeniu w dniu 3 lipca 2014 podjął jednogłośnie uchwałę o przyjęciu rezygnacji z funkcji WIceprezesa Zarzadu oraz udziału w Zarządzie KJ Szarża kol. Hanny Lipnickiej, która zwróciła się z tą prośbą na piśmie które wpłynęło w dniu 16.06.2014. Do czasu wyłonienia nowej kandydatury tymczasowo funkcja wiceprezesa Zarządu nie będzie obsadzona (vacat).
KOleżance Hannie Lipnickiej serdecznie dziękujemy za dotychczasową pracę na rzecz klubu i społeczne działanie w Zarządzie naszego Stowarzyszenia.
Wysłany przez sepet dnia 07-07-2014 o godz. 11:24:50 (82 odsłon)
(Czytaj więcej... | komunikaty | Wynik: 0)Egzamin na brązową i srebrną odznakę jeździecką
Odznaki Jeździeckie PZJ Uwaga! W dniu 6 lipca 2014, o godzinie 10:30 odbędzie się na terenie KJ Szarża Bolęcin egzamin na brązową i srebrną odznakę jeździecką PZJ. Uprzejmie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną z podaniem WSZYSTKICH wymaganych danych, a także wypełnienie formularzy zgody na przetwarzanie danych osobowych dla PZJ. Osobom niepełnoletnim formularz podpisują rodzice !!! Dokument należy przynieść ze sobą na egzamin, podobnie jak protokół egzaminu w pierwszym terminie - dotyczy osób zdających egzamin poprawkowy.
Wysłany przez sepet dnia 02-07-2014 o godz. 00:41:37 (133 odsłon)
(Czytaj więcej... | 1919 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)komunikaty: HIPOTERAPIA - Uwaga Rodzice !!!
Informujemy, że zajęcia z zakresu hipoterapii, oferowane na terenie należącym do KJ Szarża w Bolęcinie, przy ul. Wczasowej 16, firmowane przez Firmę DRAGON, Fundację "Wesoły Smoczek" i inne podmioty nie związane z KJ Szarża, prowadzone są przez osoby bez kwalifikacji i wymaganych uprawnień oraz bez wiedzy i zgody Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego.

Wysłany przez sepet dnia 20-06-2014 o godz. 12:07:00 (134 odsłon)
(Czytaj więcej... | 973 bajtów więcej | komentarze? | komunikaty | Wynik: 0)Rezygnacja z pracy w Zarządzie Klubu kol. Hanny Lipnickiej
Informuję, że w dniu 16 czerwca 2014 wpłynęła na moje ręce pisemna rezygnacja z pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu KJ Szarża kol. Hanny Lipnickiej. Wniosek będzie rozpatrzony na najbliższym spotkaniu Zarządu, zwołanym m.innymi w tej sprawie.
Dziękujemy Hannie Lipnickiej za dotychczasową pracę na rzecz Klubu.
Wysłany przez sepet dnia 17-06-2014 o godz. 16:40:25 (106 odsłon)
(Czytaj więcej... | Wynik: 0)komunikaty: Treningi i jazdy w ośrodku KJ Szarża Bolęcin
Kursy i szkolenia Informuję, że w związku z posiadanym przez Klub Jeździecki SZARŻA certyfikatem PZJ i obowiązującym regulaminem, na terenie ośrodka zajęcia jeździeckie i treningi sportowe mają prawo prowadzić wyłącznie osoby posiadające uprawnienia szkoleniowe PZJ i licencję. 
Pełny tekst regulaminu certyfikacji ośrodków jeździeckich dostępny jest na stronie  Polskiego Związku Jeździeckiego. 
Wysłany przez sepet dnia 17-06-2014 o godz. 16:35:39 (95 odsłon)
(Czytaj więcej... | 645 bajtów więcej | komunikaty | Wynik: 0)Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Ankieta
Jak oceniam sezon sportowy 2013

Bardzo udany, plany zrealizowane
Udany, ale mogło być lepiej
Niezbyt udany, wiekszość planów się nie powiodła
Zupełnie nie udany, plany nie zrealizowane
Nie mam zdaniaWyniki
Ankiety

Głosów: 38
Komentarzy: 0

Polecamy


BMS Creative producent oprogramowania dla przedsiębiorstw i do obsługi zawodów jeździeckich

Dla jeżdżących w klubie Szarża Bolęcin dostawa gratis do Bolęcina

PRZYCZEPY DO PRZEWOZU KONI: sprzedaż - serwis - naprawy. Zapraszamy


 
Maria i Mikołaj Rey
Stadnina Koni "Szarża" ul. Wczasowa 16; 32-540 Bolęcin
tel. 0-32 6137637; fax 0-32 6137687; tel.kom. 0-501 358083
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.