dutyfree cigarettes
Stadnina Koni "Szarża"
Szukaj
Tematy
  Załóż konto użytkownika Strona główna  ·  Tematy  ·  Pobieranie Plików  ·  Twoje konto  ·  Napisz Artykuł  ·  Top 10  
Zawartość Strony
· Ośrodek Szarża
· Pensjonat
· Nauka
· Sport
· Sekcja Sportowa
· Sponsoring
· Rajdy
· Cennik
· Dojazd
· 8 Pułk Ułanów
· Hipoterapia
· Nasze konie
· Stanówka klaczy
· Trochę o nas samych
· Wakacje w siodle 2014
· Kontakt
· Opłaty i licencje
· Konie z Hiszpanii

Menu
· Strona główna
· Ankiety
· Archiwum artykułów
· Download
· Linki
· Mail do zarządu
· Napisz artykuł
· Statystyki odwiedzin
· Szukaj na stronie
· Tematy
· Top 10
· Zarekomenduj nas
· Zawartość

Użytkownicy
Aktualnie jest 45 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj

Witamy na stronie internetowej Klubu Jeździeckiego SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego

Ośrodek posiada Certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego i ma prawo organizować egzaminy na
Odznaki Jeździeckie PZJ


  Nasza strona na portalu FACEBOOK:
http://www.facebook.com/KJSzarza
  Do kontaktu prosimy używać adresu szarza.bolecin(at)gmail.com
Wyniki rankingu i Pucharu Małopolski - A i C
WKKW MZJ ogłosił wyniki rankingów i Pucharu Małopolski za rok 2014. Nasi zawodnicy byli klasyfikowani w obu dyscyplinach i zajęli bardzo dobre miejsca.
W dyscyplinie ujeżdżenia w kategorii Junior Młodszy na 2 miejscu uplasowała się Joanna Witosińska z koniem Farolero XLVI
W ujeżdżeniu w kat . juniorów na pierszym miejscu znalazł się Michał Hycki i MG Polaco, zaś na drugim miejscu Kinga Drożdż i Fanfara zaś na 6 miejscu sklasyfikowana została Magdalena Paraszczuk i Peregrin

Wysłany przez sepet dnia 17-01-2015 o godz. 19:29:14 (116 odsłon)
(Czytaj więcej... | 1268 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)Egzamin na brązową i srebrną odznakę jeździecką PZJ
Odznaki Jeździeckie PZJ Informujemy, że w dniu 21. grudnia 2014, o godzinie 10:00 odbędzie się w naszym Klubie egzamin na brązową i srebrną odznakę jeździecką. Równolegle można też będzie zdawać egzamin na odznakę "Jeżdżę konno".
Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie mailowo udziału. Należy pamiętać o zabraniu na egzamin podpisanych przez rodziców formularzy zgody na przetwarzanie danych osobowych dla PZJ.
Osoby zgłaszające się na egzamin POPRAWKOWY muszą mieć ze sobą protokół z poprzedniego egzaminu, pod rygorem konieczności zdawania całego egzaminu od początku.
Wysłany przez sepet dnia 15-12-2014 o godz. 13:52:51 (36 odsłon)
(Czytaj więcej... | 1964 bajtów więcej | Wynik: 0)Pensjonat dla Koni Husaria i Fundacja Wesoły Smoczek vs KJ Szarża
Na stronie Husarii i Wesołego Smoczka toczy się dyskusja, którą zwolennicy p. Dziadowca sprowadzili na dno szamba. Chamstwo, kłamstwo i kretynizm. Niezależnie od tego, jest masę gadania i trąbienia o dziaciach dla których się robi tyle dobrego, o charytatywnej pracy itd. Szkoda, że nikt nie zauwazył, że w KJ Szarża też regularnie jeździ kilkadziesięcioro dzieci i młodzieży, zarówno rekreacyjnie jak i sportowo. Dla nich ten Klub jest niesłychanie ważny, często stanowi cały sens codziennego funkcjonowania w niełatwej współczesnej rzeczywistości.
Wysłany przez sepet dnia 13-11-2014 o godz. 22:37:34 (144 odsłon)
(Czytaj więcej... | 1373 bajtów więcej | Wynik: 3)komunikaty: Sytuacja w KJ Szarża - ciąg dalszy
Informuję, że w związku z karygodnym i bezprawnym zachowaniem p. Waldemara Dziadowiec i podległych mu pracowników, polegającym na dewastacji mienia i zawłaszczania placu treningowego - w dniu dzisiejszym odciąłem do stajni zarzadzanej przez SS Husaria dostawę wody. Umowa na dostawę mediów była skutecznie wypowiedziana p. Dziadowiec na dzień 17 września 2014, a a po tym terminie otrzymał jeszcze kilkakrotne powiadomienia na piśmie. O fakcie odcięcia do stajni dopływu wody zostala powiadomiona powiatowa Inspekcja Weterynaryjna w Chrzanowie. Konie mają dostęp do wody w pobliskim akwenie znajdującym się na terenie ośrodka.
Pogróżki współwłaściciela terenu, P. Waldemara Dziadowiec na temat "zamykania stadniny" itd. nie mają żadnego umocowania prawnego a próba jakiejkolwiek ingerencji w bezproblemowe działanie naszego Klubu może stać się przedmiotem interwencji Policji oraz wymiaru sprawiedliwosci. 
Wysłany przez sepet dnia 16-10-2014 o godz. 15:35:10 (266 odsłon)
(Czytaj więcej... | komunikaty | Wynik: 0)Podziękowanie
Serdecznie dziękuję wszystkim członkom i sympatykom naszego klubu oraz wszystkim Rodzicom i przyjaciołom naszym i naszego Ośrodka za wsparcie, słowa otuchy i solidarność w tych trudnych dla nas chwilach. Zmasowany atak podłych i złych ludzi, którzy wszelkimi sposobami próbują nas oczernić i wyrugować z tego miejsca, dzieki takiej postawie spełznie na niczym. 
Wasza pomoc wciąż jest nam potrzebna i nadal liczymy na Waszą cierpliwość i walkę o dobro i prawdę. Wciąż mamy nadzieję, że nasz Klub powróci do dawnej świetności a cała obecna sytuacja będzie co najwyżej tematem wspomnień przy ognisku. 
Wysłany przez sepet dnia 14-10-2014 o godz. 22:09:41 (99 odsłon)
(Czytaj więcej... | Wynik: 0)komunikaty: Oświadczenie
Informuję, że w związku z brakiem ważnej umowy na dostawę mediów oraz nie wywiązaniem się przez p. Waldemara Dziadowiec z obowiązków finansowych i formalnych w dniu dzisiejszym media w stajni i innych obiektach zostały odcięte. Wyłączną winę za zaistniałą sytuację ponosi Waldemar Dziadowiec, jego zaniedbanie i niekompetencja.
Ponadto dewastacja ogrodzenia ujeżdżalni i samowolne, nieuzgodnione prace "remontowe" spowodowały konieczność odwołania zabawy Hubertusowej, za co wszystkich uczestników przepraszamy.
Wysłany przez sepet dnia 11-10-2014 o godz. 17:54:47 (72 odsłon)
(komentarze? | komunikaty | Wynik: 0)Sponsorzy nagród Hubertusa 2014
Rekreacja i turystyka konna Z przyjemnością informuję, że do grona sponsorów naszej tegorocznej hubertusowej zabawy dołączyły dwie firmy handlowe z Bolęcina - FHU BARTEK Anna Grabowska - Jastrzębska, ul. Handlowa 2, 32-540 Trzebinia oraz Sklep Spożywczy - Wioletta Sądecka, ul. Krakowska 11, 32-540 Bolęcin.
Naszym sponsorom serdecznie dziękujemy w imieniu dzieci które wezmą udział w hubertusowej zabawie.
Wysłany przez sepet dnia 06-10-2014 o godz. 23:12:08 (58 odsłon)
(Czytaj więcej... | Wynik: 0)Hubertus Klubowy
Rekreacja i turystyka konna UWAGA ! W dniu 11 października 2014 w naszym Klubie odbędzię się tradycyjny HUBERTUS. W programie przewidujemy liczne konkursy i imprezy towarzyszące. Zapraszamy wszystkich klubowiczów, jeżdżących w naszej stajni regularnie i okazjonalnie, z Rodzicami i z Przyjaciółmi. Przewidujemy liczne atrakcje dla wszystkich przybyłych.
Wysłany przez sepet dnia 29-09-2014 o godz. 22:38:17 (114 odsłon)
(Czytaj więcej... | 893 bajtów więcej | Wynik: 0)komunikaty: Oświadczenie
W związku z pojawieniem się na portalu społecznościowym Facebook nieprawdziwych informacji dotyczących współpracy p. Waldemara Dziadowiec oraz kierowanych przez niego podmiotów (Fundacja "Wesoły Smoczek", FHU Dragon, S.S.  "Husaria" niniejszym oświadczam, że Pan Waldemar Dziadowiec nigdy nie był, nie jest ani też nie będzie strategicznym sponsorem naszego Klubu. W dniu 1.05.2013 p. Waldemar Dziadowiec faktycznie przekazał kwotę 500 zł, które uzupełniło wpłatę głównego sponsora Michała i jego startów -  firma KZA S.A. z Krakowa. Ani nigdy przedtem, ani też nigdy później Waldemar Dziadowiec nie przekazał ani grosza na rzecz startów Michała Hyckiego, za to czyniły to inne firmy, m.innymi firma ARTMLECZ S.J. z Chrzanowa oraz osoby prywatne. Generalnie w roku 2013 cykl startów międzynarodowych Michała Hyckiego sponsorowały zupełnie inne podmity i osoby, a część kosztów zwracał Polski Związek Jeździecki w związku z członkowstwem Michała w Kadrze Narodowej Juniorów WKKW.
Oświadczam z całą stanowczością, że Klub Jeździecki SZARŻA w żadnym stopniu nie jest powiązany z osobą p. Waldemara Dziadowiec, ani też nie posiada z nim żadnych relacji sponsorskich.
Wysłany przez sepet dnia 23-09-2014 o godz. 15:15:26 (149 odsłon)
(Czytaj więcej... | 1904 bajtów więcej | komentarze? | komunikaty | Wynik: 0)Egzamin na brązową i srebrną odznakę jeździecką
Odznaki Jeździeckie PZJ Uwaga! W dniu 28 sierpnia 2014, o godzinie 10:00 odbędzie się na terenie KJ Szarża Bolęcin egzamin na brązową i srebrną odznakę jeździecką PZJ. Uprzejmie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną z podaniem WSZYSTKICH wymaganych danych, a także wypełnienie formularzy zgody na przetwarzanie danych osobowych dla PZJ. Osobom niepełnoletnim formularz podpisują rodzice !!! Dokument należy przynieść ze sobą na egzamin, podobnie jak protokół egzaminu w pierwszym terminie - dotyczy osób zdających egzamin poprawkowy.
Wysłany przez sepet dnia 20-08-2014 o godz. 09:56:41 (136 odsłon)
(Czytaj więcej... | 1937 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)Login
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

Ankieta
Mój ulubiony koń w KJ Szarża

El Djazair
Platyna
Wektor
Undis
Hiram
Ems
Fanfara
Unisono
Kesr
MG Polaco
Peregrin
UmbertoWyniki
Ankiety

Głosów: 15
Komentarzy: 0

Polecamy


BMS Creative producent oprogramowania dla przedsiębiorstw i do obsługi zawodów jeździeckich

Dla jeżdżących w klubie Szarża Bolęcin dostawa gratis do Bolęcina

PRZYCZEPY DO PRZEWOZU KONI: sprzedaż - serwis - naprawy. Zapraszamy


 
Maria i Mikołaj Rey
Stadnina Koni "Szarża" ul. Wczasowa 16; 32-540 Bolęcin
tel. 0-32 6137637; fax 0-32 6137687; tel.kom. 0-501 358083
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.